YOG „Lausanne 2020“: Trku na 10 km Grbović završio na 69.mjestu

Predstavnik Crne Gore u kros kantriju na III Zimskim Olimpijskim igrama mladih u Lozani, Aleksandar Grbović, u trci na 10 kilometara, zauzeo je 69.mjesto sa vremenom 33:31.6. Zlatnu medalju osvojio je takmičar iz Rusije Iliya Tregubov (26:40.5), srebrnu Elias Keck iz Njemačke (27:25.5), a bronzanu medalju takmičar iz SAD, Will…

YOG „Lozana 2020“: Grbović zauzeo 66. mjesto u sprintu

Aleksandar Grbović, naš predstavnik u kros kantriju na III Zimskim olimpijskim igrama mladih u Lozani, zauzeo je 66. mjesto u disciplini sprint sa vremenom 3:50.09. U sprintu je nastupilo 87 takmičara.

YOG „Lozana 2020“: Grbović na 61. mjestu u skijaškom trčanju

Naš reprezentativac u kros kantriju Aleksandar Grbović, zauzeo je 61. mjesto u disciplini slobodnim stilom na III Zimskim olimpijskim igrama mladih „Lozana 2020“, sa vremenom 5:00.74. U ovoj trci je nastupilo 86 takmičara, a Grbović je startovao sa 71. pozicije.

YOG „Lozana 2020“: Popović zauzela 34. mjesto u slalomu

Naša skijašica Tamara Popović, zauzela je 34.mjesto u slalomu na III Zimskim olimpijskim igrama mladih „Lozana 2020“, sa vremenom 2:12.27.

Zlatnu medalju je osvojila Ema Sahlin iz Švedske (1:29.82). Druga je bila Lena Volken iz Švajcarske (1:30.00), a bronzu je osvojila Njemica Lara Klajn (1:30.25).

YOG „Lozana 2020”: Popović bez plasmana u veleslalomu

Naša skijašica Tamara Popović nije završila drugu vožnju veleslalomske trke na III Zimskim olimpijskim igrama mladih u Lozani. Nakon prve vožnje Popović je zauzimala 55. mjesto.

Zlatnu medalju je osvojila Ameli Klopfenstajn, druga je bila Rosa Pohjolajnen, a bronzano odličje pripalo je Amandi Salzberg.